Świąteczne ozdoby Dominiki - Care for decor
Care for decor Świąteczne dekoracje

Świąteczne ozdoby Dominiki

Grudzień 22, 2015

Poczynania Dominiki obserwuję nie od dziś i podziwiam za nieskończone pokłady kreatywności w tak skończonym, mogłoby się wydawać, obszarze. Mimo że nie spotkałam jej nigdy osobiście,  mogę na nią liczyć zawsze gdy mam kwiatowy lub dekoracyjny dylemat.

Firmę dbFlorist Dominika Będkowska-Gajda prowadzi od 3 lat.  Jej konik to florystyka ślubna, eventowa a także… roślinne projektowanie wnętrz. Na koncie ma masę zrealizowanych projektów. Dekoracje wysyła do klientów z całej Europy. Są to zarówno klienci prywatni, wiele z nich to przyszłe młode pary ale również wielkie firmy z przeróżnymi oczekiwaniami i wymaganiami. Każde z jej dzieł jest całkowicie inne od poprzedniego. Idealnie dopasowane do charakteru klienta, oczekiwań, ulubionych materiałów, tekstur i oczywiście kolorów. Liczy się każdy detal. Skąd ona bierze na to wszystko pomysły?

Święta to czas, w którym szczególnie może sobie artystycznie pofolgować. Poza tradycyjnymi iglakami i bombkami, w ruch wchodzi gama, czasami bardzo nieoczywistych materiałów. Dominika wkłada w swoją pracę całe serce. Florystyka to praca ale przede wszystkim wielka pasja – co widać w tworzonych dekoracjach.

Oto wybrane propozycje Dominiki na tegoroczne Święta:

1

2

6

5

4

10

3

12

9

11

15

17

Zapraszam do pracowni DB Florist: https://www.facebook.com/dbFlorist

Przeczytaj również

Brak komentarzy

Odpowiedz